KONST / Litografier / Färglitografi 15988038
nr 1598 8038
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Tornerspelet vid Ekolsunds slott. Signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 80x100 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:44:47
16/2 17:19:48
100 kr
18/2 19:44:21
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson